Kuidas luua kollaaži fotoprinteriga Polaroid Lab

2021-05-28

Kollaaži loomise võimalus on üks loomingulistest tööriistadest, mida saate kasutada fotoprinteriga Polaroid Lab. See võimaldab teil oma lemmikdigipiltidest luua Polaroid fotode mosaiigi.

Kollaaži loomine on lihtne – lihtsalt järgige järgmisi samme:

  1. Puudutage rakenduse põhimenüüs Polaroid Lab ikooni.
  2. Valige foto (parimad tulemused saate siis, kui valite hea kvaliteediga pildi, millel on eredad värvid ja mille puhul on fotol kujutatud elemendid ühtlaselt kogu kujutise peale ära jaotatud) ning puudutage üleval paremas nurgas olevat nuppu „Next“ (Järgmine).
  3. Valige ülemiselt ribalt kollaaži suurus. Oma eelistuste kohaselt saate valida kas korratu või korrapärase paigutuse. Rakendus näitab teile kõiki vajalikke ilmutusetappe. Puudutage all paremas nurgas olevat noolt.
  4. Esimene pilt tõstetakse esile oranži raamiga, näitamaks et tegemist on esimese ilmutatava fotoga. Vajutage linnukest, kui olete valmis esimest pilti ilmutama, ja järgige rakenduses kuvatud juhiseid. Vajutage fotoprinteril punast nuppu, et väljutada esimene foto.
  5. Telefoni vaadates märkate, et nüüd on oranži raamiga tõstetud esile teine pilt.
  6. Kui teil läks midagi sassi ja soovite uuesti alustada, minge tagasi algusesse ja valige veel kord esimene pilt.
  7. Minge järgmise sammu juurde ja ilmutage kõik soovitud pildid.
  8. Kui valite enama kui kaheksa fotoga kollaaži, asendage Polaroid Lab´is tühi filmikassett uuega. Rakendus jätab meelde, kus te pooleli jäite, ja ilmutamise jätkamiseks peate vajutama ainult linnukest.
  9. Jätke fotod ca 15 minutiks seisma, et ilmutusprotsess saaks täielikult lõppeda, kaitstes neid sel ajal valguse eest asetades fotod näiteks töölauale ilmutuva pildi poolega allpool.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.