Pildikogum seinal – muutke sein isikupäraseks

2021-05-28

Lihtne ettevõtmine nädalavahetuseks – üksikasjalik õpetus raamitud piltidest seinakollaaži tegemiseks.

Vajalikud materjalid:

NB! Järgige kõiki Command™-i toodete pakendil toodud juhiseid pindade puhastamise ja ettevalmistamise, kinnitusribade asetuse ja soovitatava raskuse kohta.

 

Juhised:

1. Mõelge piltide asetus hästi läbi, katsetades esmalt tühja seina esisel põrandal erinevaid paigutusvõimalusi.

Tehke igast raamitud pildist šabloon. Selleks kandke pildi piirjooned paberile ja lõigake saadud kujund välja. Kinnitage šabloonid ScotchBlue™ maalriteibiga seinale, järgides soovitud paigutust. Et piltide paigutus meelest ei läheks, kirjutage šabloonidele piltide lühikirjeldused. Astuge paar sammu tagasi ja imetlege oma kätetööd. Kui on kannatust, võib jätta šabloonid nädalaks seinale ning alles seejärel asuda pilte üles riputama.

2. Kui olete piltide paigutusega igati rahul, puhastage isopropüülalkoholiga šabloonide alune seinapind, et teibid hästi kinnituksid. Puhastage sein pakendil toodud juhiste kohaselt ja ärge kasutage koduseid puhastusvahendeid.

3. Kinnitage piltide tagaküljele Command™-i pildikinnituskrõpsud Järgige juhiseid, mis on pakil toodud krõpsude kinnitamise ja kaalupiirangute kohta. Ribade paari moodustamiseks eemaldage ribad üksteisest ja vajutage krõpsud kokku, kuni need kokku krõpsatavad. Eemaldage üks katteriba ja asetage krõpsupaar raamile. Vajutage kõvasti, et see jääks korralikult kinni. Tehke seda kõigi paaridega, mis on mõeldud ühele raamitud pildile. Seejärel eemaldage teise poole katteribad ja suruge raami 30 sekundit tugevalt vastu seina.

NB! Järgige kõiki Command™-i toodete pakendil toodud juhiseid pindade puhastamise ja ettevalmistamise, kinnitusribade asetuse ja soovitatava raskuse kohta. Näiteks kaks suurte kinnituskrõpsude komplekti peavad vastu kuni 3,6 kilosele raskusele. Siinkohal on kasutatud kitsaid kinnitusribasid.

4. Eemaldage pilt seinalt, tõmmates selle ettevaatlikult esmalt alumisest äärest ülesuunas lahti. Suruge 30 sekundit tugevalt kõiki kinnitusribasid.

5. Tehke sama ülejäänud piltidega, alustades soovitud paigutust keskmistest ja lõpetades välimistega. Kui teil on abiline käepärast, laske tal loodiga kontrollida, kas pildid on otse.

6. Oodake üks tund, enne kui pildid uuesti üles panete ja krõpsud üksteise külge vajutate, kuni need kokku klikkavad. Kui pilt pole otse, muutke selle asendit.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.