Ettevõte Focus Nordic

Foto: Ole Henrik Skjelstad

Focus Nordic on Euroopa juhtiv foto- ja videokaupade tarnija, mille valikus on rohkem kui 80 kaubamärki. Oleme esindatud 28 turul. Me oleme enda valdkonnas teerajajad ja pühendunud teadmiste ning inspiratsiooni jagamisele. Meie hinnanguline aastakäive on 65 miljonit eurot.

Riikide, keelte, valuutade ja kultuurideülese mahuefektiga esindab Focus Nordic tõhusalt mitmeid tootjaid ning kaubamärke fotograafia, video ja optika valdkonnas, et pakkuda laialdast tootevalikut. Kõiki turgusid katavad koostöös Rootsis asuv tsentraalne peakontor, mis vastutab logistika, tootejuhtimise, turustamise, finantseerimise ja IT-valdkonna eest ning kohaliku müügimeeskonna kohaliku turu eksperdid.

 

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda lõppkasutajatele kõike, mida nad vajavad parimate fotograafia, video ja optikaga seotud kogemuste saamiseks, ning olla parim partner meie tootjatele ja tarnijatele, tagades nende kaubamärkidele võimalikult suure nähtavuse, tootemargi teadvustamise ning turuosa.

 

Meie visioon

Meie visiooniks on aastatulu, sissetulekute ja mainega seoses olla kõikide nende turgude esinumber, kus me oleme esindatud. Meie eesmärgiks on olla meie klientidele ja tarnijatele kõige hinnatum partner fotograafia, video ning optika valdkonnas, lisades väärtust nende äritegevusele.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.