Palun lisage enne välja logimist tooteid

Foto
Video

Selfie pulgad

Kuidas teha ideaalset selfit? Parimaks abivahendiks on selfipulga kasutamine. Iseenda pildistamine ainult telefoniga võib olla päris keeruline. Selfipulgad aga võimaldavad teil kasutada oma nutitelefoni parimaid kaamerafunktsioone ja saavutada parema foto nii endast kui ka ümbrusest. Meie valikus on kvaliteetsed selfipulgad kaubamärkidelt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/smallrig/" title="SmallRig">SmallRig</a> ja <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/zhiyun/" title="Zhiyun">Zhiyun</a>.

Lugege lisaks
Kõik Selfie pulgad
Selfie pulgad:2
Selfie pulgad
2

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

74,90 €
41,90 €

Kuidas teha ideaalset selfit? Parimaks abivahendiks on selfipulga kasutamine. Iseenda pildistamine ainult telefoniga võib olla päris keeruline. Selfipulgad aga võimaldavad teil kasutada oma nutitelefoni parimaid kaamerafunktsioone ja saavutada parema foto nii endast kui ka ümbrusest. Meie valikus on kvaliteetsed selfipulgad kaubamärkidelt SmallRig ja Zhiyun.

Paremad videod selfipulkadega

Selfipulgad ei ole mõeldud ainult fotode tegemiseks, nad on ka suureks abiks videote filmimisel - käes hoitava nutitelefoniga võrreldes on teil võimalik saavutada paremaid vaatenurki. Zhiyun Smooth X on suurepärane valik mobiiltelefoniga filmimiseks – tegemist on stabilisaatoriga, millele on sisse ehitatud teleskoopfunktsioon.

Selfipulga ja nutitelefoni stabilisaatori eristamine võib olla keeruline, kui te pole kursis nutitelefoni tarvikutega. Ärge laske ebakindlusel ennast mõjutada – aitame teil rõõmuga leida optimaalse tarviku, mis vastab teie vajadustele.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.