Foto
Video ja Droonid

Juhtmevaba video

Focus Nordic pakub laia juhtmeta videoedastuse süsteemide valikut, kuhu kuuluvad seadmed võimaldavad teil seadistada juhtmevaba süsteemi ja optimeerida oma töövoogu.

Lugege lisaks
Foto: Adam Klimek
Juhtmevaba video:
2

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

ZhiyunWireless Image Transmitter 2.0
Art.nr.
115173
EAN
6970194086330

Focus Nordic pakub laia juhtmeta videoedastuse süsteemide valikut, kuhu kuuluvad seadmed võimaldavad teil seadistada juhtmevaba süsteemi ja optimeerida oma töövoogu.

Juhtmeta videoedastuse süsteeme on lihtne seadistada

Loobuge pikkadest ja ebavajalikest juhtmetest ning ühendage juhtmeta saatja lihtsalt kaamera külge. Mõned meie juhtmevabad süsteemid on võimelised jagama signaali kuni nelja erineva seadmega, mille abil on teil võimalik ühendada edastatava jälgimiseks mitu nutitelefoni, tahvelarvutit ja monitori. Ulatus on veel üheks faktoriks, miks peaksite ühe sellise seadme endale soetama. Mõne sellise saatjaga on teil võimalik kuni 120 meetri kauguselt saata kujutist kvaliteediga 1080p60.

Juhtmeta videoedastuse süsteemid loovad tõhusa töövoo

Videovõtete ajal soovivad paljud inimesed tulemust jälgida. Selle asemel, et keegi vaataks üle teie õla või teeks iga võtte järel taasesituse, jagage videosignaali kuni nelja seadmega. See muudab töövoo palju tõhusamaks ja sujuvamaks.

Palju kasutusvõimalusi

Juhtmeta videosaatjaid on võimalik kasutada lisaks filmimisele ja videotootmisele ka näiteks selleks, et edastada videosignaali juhtmevabalt oma sülearvutist teise seadmesse. See toimib sama hästi nii esitluste, koosolekute kui ka voogedastuse puhul.

Juhtmeta videosaatjatel on tihti dünaamiline sagedusselektiivsus, mis tähendab, et saatjad otsivad automaatselt madala häiretasemega edastuskanalit ja valivad parima kanali, mille abil videoedastust saata ning vastu võtta.

Müügipiirkond