Number of products in cart

Focus Nordic, Euroopa suurim fotokaupade hulgimüüja jätkab laienemist.

Avaldatud:

Mõne aasta eest otsustas Focus Nordic laieneda Skandinaaviast välja ning alustas müügitegevusega Balti riikides. 2016. aastal jätkus laienemine Poola. Nüüd lisanduvad Focus Nordicu turustusvõrku Tšehhi Vabariik ja Slovakkia.

Tšehhi Vabariik ja Slovakkia

Tšehhi Vabariigi ja Slovakkia allüksus alustab tegevust kolme töötaja ning tööruumidega Prahas. Mitmed Focus Nordic´u esindatavad kaubamärgid saavad kohe esimesest päevast peale olema ka nende maade tootevalikus: Azden, Crystal Clear, Delkin, Focus, Kodak, Ledgo, Lenspen, Lexar, Lume Cube, Luna, Mitsubishi, Nisi, Pilot, Polaroid, Polaroid Originals, Pritt, Pro-Mounts, 3L, Saramonic, Sirui, Transcend, Zhiyun, Walther ja Panasonic.

Edu retsept

"Jälgides meie edukat laienemist Baltimaades ning Poolas näeme, et meie ärimudel on osutunud edukaks ka väljaspool Põhjamaid," ütleb Jonas Wernbo, Focus Nordic´u tegevjuht. "Oleme veendunud, et sama kontseptsioon saab olema edukas ka Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias."

"Meie eesmärk on levitada laia valikut tugevaid kaubamärke ent jääda siiski sajaprotsendiliselt pühendunuks foto- ja videovaldkonnale. See, et lisasime efektiivse logistika, ongi teinud meid Euroopa suurimaks fotokaupade hulgimüüjaks. Siiski, suurim olemine ei ole meie jaoks kaugeltki kõige olulisem, hoopis olulisem on see, kuidas meie kliendid meid koostööpartneritena näevad. Soovime, et meie kliendid näeksid meid kõigil tasanditel parimatena. Meie ambitsiooniks on see, et meie kliendid hindaksid meid professionaalsetena, usaldusväärsetena ning et koostöö meiega oleks meeldiv.“

"Samaväärselt oluline on, et ka meie tarnijad oleksid meiega rahul ning et neil oleksid koostööst Focus Nordic´uga positiivsed kogemused – see aitab meil koos laieneda. Näiteks Tamron, üks meie olulisimatest kaubamärkidest, on nüüd otsustanud vahetada Poolas esindajat ning on valinud partneriks Focus Nordic´u. Hea näide sellest, et oleme senises koostöös olnud edukad."

"Tegutseme pidevalt selle nimel, et hoida Focus Nordic´ule edu toonud ettevõtte kultuuri vähemalt samal tasemel. Kiirelt arenevas ettevõttes ei ole see küll lihtne, kuid vaieldamatult väga oluline!"

Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee

Tags: focus nordic, Pressrelease