​Lume Cube AIR – mitte ainult maailma väikseim

Avaldatud:

Olla maailma väikseim video- ja fotovalgusti ei ole eesmärk omaette. Lume Cube AIR peidab väikeses kestas tugevat valgust, juhtmevaba seadistamist ning on lisaks ka kuni 10 meetri sügavuseni veekindel!

Looduses töötavad ja reportaaže tegevad foto- ning videograafid ei pea enam muretsema võttepaikade valgustamise pärast. Lume Cube AIR on nii väike ja kerge, et teda saab kanda taskus ent siiski annab ta piisavalt valgust portreevõteteks ning võtteobjektide valgustamiseks. Nutirakenduse Lume-X abil saab eemalt juhtida mitme Lume Cube AIR tööd. See võimaldab kiirelt ning mugavalt muuta võttepaiga valgustust.

Palju head valgust
Lume Cube AIR
sisaldab parimate omadustega LED-dioodi, mis on saadaval nende mõõtude jaoks. Valgustustihedusega 400 luksi, mõõdetuna ühe meetri kaugusel ning 60-kraadise valgustusnurgaga eristub see toode juba selgelt analoogidest. Valgustemperatuur on kohandatud päevavalgusele lähedaseks (5600K) ning CRI väärtus on ca 90. Komplektis on kaasas ka valge neutraalne ja oranž hajuti, millega saab valguse spektri lähendada hõõglampide omale.

Valgustis olev aku annab lambile 50% heleduse korral ühe laadimisega toidet kuni 2,5 tundi. Tööaega saab pikendada akupangalt toite lisamisega.

Kompaktne ja veekindel
Kaaludes vaid 57 grammi ning olles mõõtmetega 4,1 x 4,1 x 2,9 cm, on Lume Cube AIR väikseim valgusallikas omasuguste seas. Kuna valgusti on ka kuni 10 meetri sügavusele vastava rõhuni veekindel, saab seda kasutada ka kõige vaenulikumates ilmastikuoludes – suurepärane lahendus seiklusspordi jäädvustamiseks.

Bluetooth ühendus ja rakendus nutiseadmetele
Rakenduse Lume-X paigaldamise järel saab nutiseadmest muuta ühe või koguni mitme Lume Cube AIR valguse heledust, käivitada stroboskoobi efekti ning jälgida aku laetuse taset. Juhtmevaba ühendus võimaldab soovi korral kiirelt ning mugavalt kogu võttepaiga valgusskeemi muuta.

Magnet tagaküljel

Lisaks standardsele 1/4” statiivikeermele põhja all, on Lume Cube AIR tagaküljel magnet, mis võimaldab valgusti kinnitada näiteks töövalgustiks auto külge või vilkuvaks märgutuleks ohu korral.

Hind ja saadavus:

Lume Cube AIR on juba laos.

Soovituslik jaehind: € 77,-


Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee


Spetsifikatsioon

Valgustustihedus: kuni 400 lux mõõdetuna 1 m kaugusel, seadistatav 4 astmena.
Valgustusnurk: 60º
Valgustustemperatuur: 5600 K
Valgustusviis: püsivalgus, stroboskoobi efekt.
Juhtmevaba ühendus: Bluetooth. Lume-X rakendus iOS ja Android seadmetele.
Aku: sisseehitatud, laetav mikro USB kaudu.
Kinnitus: 1/4” standardne statiivikeere ja magnet.
Mõõtmed: 4,1 x 4,1 x 2,9 cm.
Kaal: 57 grammi.
Lisaks: Veekindel kuni 10 meetri sügavuseni.

Tarvikud komplektis

  • Valge hajuti pehme loomuliku valguse saamiseks
  • Oranž hajuti pehme ja sooja valguse saamiseks
  • Laadimisjuhe (mikro-USB)
  • Rihm
  • Kiirjuhend
Tähistatud: lume cube, Pressrelease