Polaroid Originals pöördub Netflix’s Stranger Things Season 3 auks pea peale

Avaldatud:

Ikooniline kaameratootja toob välja Stranger Things OneStep2 kaamera erimudeli ning 16 erinevat temaatilise kujundusega Polaroid Originals I-type filmi.

Stranger Things OneStep2

Sellel suvel jõuab Netflix´i kaudu vaatajateni ulmeseeria Stranger Things kolmas hooaeg. Selle sündmuse tähistamiseks ühendas Polaroid Originals jõud seriaali loojatega, et luua uus analoogprotsessiga kiirpildikaamera, mis pöörab maailma pea peale. Kaamerale lisaks pakutakse erikujundusega filme.

Müügile jõuavad eriväljalaske tooted juba 6. mail. Fännid saavad kogeda Stranger Things alternatiivset maailma. Eriseeria kaamera on tv-show sinistes ja punastes värvides ning Polaroid´i logo on pea peale pööratud, et kutsuda kasutajaid eksperimenteerima üleloomulike perspektiivide ning enneolematute kompositsioonidega.

Täpselt nii, nagu ka esialgne OneStep 1977. aastal, on uus Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition suurepärane kaamera kordumatute hetkede jäädvustamiseks selliselt, et neid on võimalik käes hoida. Mitte mälukaardil või kõvakettal, vaid pildina käes – reaalse pildina olenemata sellest, kui veidrana maailm sellel hetkel näis või oli.

Kaamerat on kaasajastatud – fikseeritud fookuskaugusega objektiivile ning võimsale välkambile on lisandunud USB-laadimine ning viitavaja. Aku kestab kuni 60 päeva ning kvaliteetne optika tagab selge pildi 0,61 meetrist kuni lõpmatuseni – suurepärane selfidest üldplaanideni. Kaameras saab kasutada uue generatsiooni Polaroid Originals i-Type ning klassikalisi 600 tüüpi filme.

Uued Limited Edition filmid

Polaroid Originals toob seriaali auks välja erikujundusega filmid, millega mitte ainult fännid, vaid kõik alternatiivsuse austajad saavad jäädvustada kordumatuid olukordi. Iga 8 filmi pakk sisaldab valikut Stranger Things universumi kujunduses raame, mis viivad teid tagasi 1985. aasta Hawkinsisse, avastama Scoops Ahoy´d linna uues Starcourt Mall´is või tagasi Joyce Byer’i vilkuvaid tulesid täis elutuppa.

Hind ja saadavus:

Kaamerat ning filme saab juba tellida.

Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition, soovituslik jaehind: € 139,-

Polaroid Originals Stranger Things Limited Edition film, soovituslik jaehind: € 19,90

Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee


Polaroid Originals Stranger Things OneStep2 omadused

  • Lihtne kasutada.
  • Modernne funktsionaalsus vastupidavas korpuses.
  • Kvaliteetne optika, mis sobib võteteks alates 61 cm kaugusest.
  • Võimas välklamp lisavalguse jaoks.
  • Saab kasutada i-Type ja Classic 600 filme.
  • Sisseehitatud USB-laadimisega aku.
  • Viitavaja, et ka fotograaf ise pildile jõuaks.
  • Optiline pildiotsija.
Tähistatud: polaroid originals, Pressrelease