Kolm välist SSD ketast Lexarilt

Avaldatud:

Lexar SL100 Pro Portable SSD on uus väliste andmekandjate seeria, mis pakub kompaktses kestas suurt jõudlust!

Fotograafidele ja sisutootjatele, kes viibivad palju kodust ning kontorist eemal, on mahuka ning töökindla salvestusseadme omamine ülioluline. Sülearvutite kõvakettad on enamasti väikese mahutavusega ning enamus väliseid kettaid on kas õrnad, aeglased või mõlemat korraga. Nüüdsest on see möödas.

Uus Lexar SL100 Pro Portable SSD väliste kõvaketaste seeria pakub tänu SSD tehnoloogia kasutamisele eriti suurt lugemis- ning kirjutamiskiirust. Seetõttu ei märka te mingit erinevust võrreldes tööga arvuti sisemiselt SSD kettalt. Kuna andmekandja mõõdud on vaid 73.4 x 55 x 10.8 mm, võtavad nad ülivähe ruumi ja mahuvad mugavalt ka näiteks pükste tagataskusse. Kaaludes vaid veidi üle 70 grammi, ei koorma nad liigselt ka särgi- ega pintsakutaskut. SSD mäluseade on ümbritsetud soliidse harjatud alumiiniumist korpusega ning kuna seadmes puuduvad liikuvad osad, taluvad need tooted hästi lööke ja vibratsiooni, mis võiksid mehaanilise kõvaketta koos teie andmetega kasutuskõlbmatuks muuta.


Ülikiire, vaikne ja turvaline

Lexar'i suure jõudlusega SSD kettaid saab osta kolme erineva mahutavusega: 250 GB, 500 GB ja 1 TB. Kõik võimaldavad kirjutuskiirust kuni 900 MB/s, lugemiskiirust kuni 950 MB/s ja USB 3.1 toega USB-C ühendust. Tänu SSD tehnoloogia kasutamisele töötavad need välised kõvakettad täiesti hääletult ning ei soojene töötamisel. Kasutades tootega kaasas olevat DataVault Lite tarkvara, on kasutajal võimalik kaitsta enda faile soovimatu kustutamise või kasutamise eest teiste isikute poolt 256-bitise krüpteeringuga.

Lisaks arvutitele saab Lexar SL100 Pro Portable SSD väliseid kõvakettaid kasutada ka paljude teiste seadmetega nagu näiteks USB On-The-Go ühilduvate nutitelefonide, tahvlite, telerite ning mängukonsoolidega. Kokkuvõtlikult – nad võimaldavad olulist salvestusmahu suurendamist seal, kus vaja ning siis, kui vaja!

Hind ja saadavus

Uued Lexar SL100 Pro Portable SSD salvestusseadmed on juba laos.

Soovituslikud jaehinnad:

250 GB: 159 €,-

500 GB: 210 €,-

1 TB (1000 GB): 394 €,-

Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee


Lexar SL100 Pro Portable SSD omaduste ülevaade

  • Kõrgeima kvaliteediklassi portatiivsed ja ülikiired SSD mäluseadmed.
  • Saadaval salvestusmahuga 250 GB, 500 GB ja 1 TB.
  • Lugemiskiirus kuni 950 MB/s.
  • Kirjutamiskiirus kuni 900 MB/s.
  • USB 3.1 toega USB-C ühendus.
  • Vastupidav harjatud alumiiniumist korpus.
  • Vaikne ning ei kuumene, vastupidav löökidele ja vibratsioonile.
  • DataVault Lite krüpteerimistarkvara failide kaitseks.
  • USB-C - USB-C ja USB C - USB A kaablid komplektis kaasas.
Tähistatud: lexar, Pressrelease