​Steiner BluHorizons – päikesekaitsega binoklid

Avaldatud:

Uued kompaktsed Steiner BluHorizons binoklid kohanduvad automaatselt ümbritsevate valgusoludega, et tagada parim vaatluskogemus ka ereda päikesevalguse korral ning vaadeldes peegeldavaid pindu nagu näiteks vesi või lumi.

Steiner BluHorizons on ainsad binoklid, mille läätsedel on fotokromaatilised katted, mis kohanduvad automaatselt ümbritseva valgusega. Autobright, nagu Steiner selle tehnoloogia on nimetanud, laseb binoklist läbi parimaks vaatluskogemuseks just paraja koguse valgust. Kõige paremini tulevad uue tehnoloogia eelised välja siis, kui päike on madalal horisondi kohal, peegeldub lumelt või veepinnalt.

Lisaks BluHorizons poolt pakutavale kasutusmugavusele on selle sarja binoklid ka väga kerged, kompaktsed ja vastupidavad – sobivad suurepäraselt seikluslikele matkadele kaasa võtmiseks.

Valikus on kaks mudelit

Steiner BluHorizons binokleid toodetakse kahe mudelina, millel on erinev suurendus ning valgusjõud.

8x22: Kaaludes vaid 300 grammi, mahuvad need väikesemõõtmelised binoklid igasse taskusse või matkakotti – ideaalsed kaaslased minimaalse pagasiga reisijatele.

10x26: 310-grammise kaaluga 10x26 binokkel seob endas tugeva suurenduse ja valgusjõulisuse – parim linnuvaatluseks mere ääres ning kaaslane mägimatkadeks.

Mõlemas mudelis on kasutusel Steineri kiire fokusseerimissüsteem, mis võimaldab täpset ja mugavat teravustamist. Ergonoomilised nahasõbralikust silikoonist tehtud okulaarikaitsed kaitsevad teie silmi külgvalguse, peegelduste ning tuule eest. Tänu tekstuuriga kummikattele püsivad binoklid kindlalt käes.

Lisaks on BluHorizons binoklid IPX4 vihmakindlad mis tähendab, et nad on vastupidavad igast suunast langevatele veepritsmetele. Lisaks sobivusele kuiva ning märga keskkonda on nad vastupidavad kasutamiseks ka väga laias temperatuurivahemikus: -20 °C kuni +70 °C.


Hind ja saadavus:

Steiner BluHorizons binoklid saabuvad müüki juuni lõpul alljärgnevate soovituslike jaehindadega:

Steiner BluHorizons 8x22: € 199,-

Steiner BluHorizons 10x26: € 215,-


Lisainformatsioon: richard.viidalepp@focusnordic.ee


Lühiülevaade omadustest

  • Autobright tehnoloogia optimeerib valguse läbilaskvuse vastavusse ümbritseva valgustatusega.
  • Kompaktne ja kerge konstruktsioon.
  • Kiire teravustamine
  • Vastupidavad ja vihmakindlad.
  • Libisemiskindla kummikattega, mis on vastupidav õlidele, hapetele ning ilmastikumõjudele.
  • Ergonoomilisi okulaarikatteid on prillidega kasutamiseks võimalik tagasi keerata.
Tähistatud: steiner, Pressrelease