Relvasihikud

Meil on lai valik relvasihikuid mille hulgast leiate olenevalt relva tüübist ja kasutuseesmärgist kindlasti sobiva. Esiteks peaksite küsima endalt, kas vajate relvasihikut lühikese, keskmise või pika vahemaa jaoks. Kui olete sellele küsimusele vastanud, on palju lihtsam teha hea otsus selle kohta, milline relvasihik teie vajadustele vastab. Meie valikust leiate nii fikseeritud kui ka muudetava suurendusega relvasihikuid ja erineva läätse läbimõõduga punatäppsihikuid kaubamärgilt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/focus-sport-optics/" title="Focus Sport Optics">Focus Sport Optics</a>.

Lugege lisaks
Foto: Jan Brezina
Kõik Relvasihikud
Relvasihikud:4
Relvasihikud
4

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

125,90 €
476,90 €
Focus Sport OpticsFocus In sight PRO 4x32 mount
Art.nr.
119653
EAN
7391879051242
Laos
85,90 €
5 years warranty
Focus Sport OpticsFocus In sight 3-9x40AO mount
Art.nr.
114249
EAN
7391879048723
Laos
97,90 €

Meil on lai valik relvasihikuid mille hulgast leiate olenevalt relva tüübist ja kasutuseesmärgist kindlasti sobiva. Esiteks peaksite küsima endalt, kas vajate relvasihikut lühikese, keskmise või pika vahemaa jaoks. Kui olete sellele küsimusele vastanud, on palju lihtsam teha hea otsus selle kohta, milline relvasihik teie vajadustele vastab. Meie valikust leiate nii fikseeritud kui ka muudetava suurendusega relvasihikuid ja erineva läätse läbimõõduga punatäppsihikuid kaubamärgilt Focus Sport Optics.

Fikseeritud suurendusega relvasihikud

Nähtavus läbi fikseeritud suurendusega relvasihikute on tihti parem võrreldes muudetava suurendusega sihikutega. Neid on ka lihtsam kasutada, sest kõik seadistused on eelnevalt paika pandud - tõenäosus vigu teha või sihtmärgist mööda lasta on madalam. Fikseeritud sihikul on ka vähem komponente, mis muudab nad tugevamateks ja vastupidavamateks. 

Muudetava suurendusega relvasihikud

Muudetava suurendusega relvasihikud on suurepärased siis, kui peate jahti väga paljudele erinevatele loomadele ning sihtmärgid asuvad teist erineval kaugusel. Muutuva suurusega relvasihikud on seega universaalsemad.  

Punatäppsihikud

Kui te ei vaja suurendusega relvasihikut, võib teile sobida punatäppsihik. Punatäppsihik tagab kasutajale laskmise ajal avarama ruumilise taju. Suurendusega relvasihiku kasutamisel näete vaid kitsast ala sihtmärgi ümber, punatäppsihikuga näete oluliselt laiemat piirkonda. Punatäppsihik sobib suurepäraselt näiteks laskevõistlustel ning teiste lähedal asuvate märklaudade sihtimiseks.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.