Foto
Video

Ettevõtetevahelised üldised müügitingimused

Foto: Kapser M de Thurah

Hinnakiri

Nimetatud hinnad on netohinnad. Jätame endale õiguse hindasid viivitamatult muuta olukordades, mis on meie kontrolli alt väljas. Näiteks meie tarnijate määratud hinnamuutused, muutused valuutakurssides jne.

 

Maksetingimused

Kui kliendi taotlus rahuldatakse, määratakse talle krediidiperiood pikkusega 7 päeva. Maksetele, mis tasutakse pärast maksetähtaja möödumist, kohaldatakse intressi arvel näidatud määra kohaselt.

 

Tarne ja kohaletoimetamine

Tellimused, mille maksumus ületab 250 €, saadetakse ilma tarnetasuta meie valitud tarneteenuse pakkujaga. Tellimuste korral, millele summa jääb alla tasuta tarnitava tellimuse piirmäära, lisatakse transporditasu summas 12€ iga pakkeühiku kohta. Soovitud ekspresstarne eest tuleb kliendil tasuda tegelik transpordikulu summa. Sama kehtib ka nende kaupade tarnel, mis on eriti suuremahulised või rasked. Kõik ooteajaga tellimused tarnitakse teile tasuta.

 

Tagastused – nõuded ja toodete vahetamine

Soovides toodet Focus Nordicule tagastada, kehtivad teile järgmised nõuded.

  • Tagastusavaldused tuleb esitada veebilingi kaudu ja need kinnitab Focus Nordic.
  • Täielikult töökorras toodete tagastamine ei ole lubatud – erandiks on juhtumid, kui Focus Nordic on saatnud teile vale toote.
  • Toodete füüsiline tagastamine Focus Nordicu esindajatele ei ole lubatud.
  • Kõikide toote tagastamisega seotud transpordikulude eest võetakse tasu, kui toode on saadetud ilma Focus Nordicu heakskiiduta.
  • Defektide ja/või valede toodetega seotud nõuded tuleb esitada kaheksa (8) päeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast.

 

Veokahjustused

Veokahjustuste korral palume teil teha järgmist.

  • Teavitage tekkinud veokahjustusest koheselt paki teile üle andnud autojuhti ja veenduge, et kahjustus saaks korralikult dokumenteeritud. On oluline, et kontrolliksite kahjustuste ilmnemist enne, kui annate oma allkirja saadetise kättesaamise kohta.
  • Koostage fotodokumentatsioon kahjustunud saadetisest.
  • Saatke oma nõue e-posti aadressile info@focusnordic.ee ja lisage kirjale kahjustuse kirjeldus, saadetise number, arve number ning kõik dokumendid.
  • Täiendava uurimise eesmärgil hoidke kõik pakkematerjalid alles.

 

Muu teave

Focus Nordic jätab endale õiguse muuta kogu teavet, ilma et me oleks kohustatud kliente sellest eelnevalt teavitama, juhtudel, mis on seotud võimalike trükivigade, hinnamuutuste, tootevaliku, varude lõppemise või tühjendusmüükidega, kuid need juhtumid ei piirdu ainult eelpool nimetatutega.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.