Palun lisage enne välja logimist tooteid

Foto
Video
Välitegevused ja jaht

Kinnitused

Siit leiate kinnitustarvikuid oma nutitelefonile. Muutke oma mobiiltelefon seadmeks, mida ümbritseb kõik vajalik video tootmiseks nutitelefoni puuride ja käepidemetega ühelt maailma juhtivalt tarvikute tootjalt – SmallRig. Kui soovite oma komplekti uuendada või asendada katkise kuulpea, siis meie valikust leiate eraldi kompaktseid kuulpäid kaubamärgilt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/joby/" title="Joby">Joby</a>.

Lugege lisaks
Foto: Mikkel Beiter
Kinnitused:
1

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

DigipowerUltimate Phone holder
Art.nr.
117203
EAN
758302179763
Laos
7,59 €

Siit leiate kinnitustarvikuid oma nutitelefonile. Muutke oma mobiiltelefon seadmeks, mida ümbritseb kõik vajalik video tootmiseks nutitelefoni puuride ja käepidemetega ühelt maailma juhtivalt tarvikute tootjalt – SmallRig. Kui soovite oma komplekti uuendada või asendada katkise kuulpea, siis meie valikust leiate eraldi kompaktseid kuulpäid kaubamärgilt Joby.

Gorillapodi kuulpead

Kas on vaja uuendada või asendada Gorillapodi kuulpea? Pole probleemi, sest meil on olemas eraldi kuulpead mudelitele GripTight Pro, GripTight Pro2, GripTight Pro Video, GripTight One ja GripTight Pro tahvelarvutile.

Puurid ja käepidemed

Välise mikrofoni või LED valgusti kinnitamine mobiiltelefonile võib olla väga keeruline protsess. Isegi kui mikrofon ja LED valgusti on kompaktsed, väheneb teie võime rakisest korralikult kinni haarata. Selle probleemi lahenduseks on SmallRig. Meie valikus on terasest puurid nutitelefonidele, mis annavad teile mikrofonide, LED valgustite, statiivide ja käepidemete kasutamisel täiendavat kindlust. Samuti on meie valikus alumiiniumist külgkäepidemed nutitelefoni puuridele.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.