Kaabelkaamera süsteem

Focus Nordic pakub kaabelkaamera süsteeme seikluskaameratele nagu GoPro Hero 8  ja Insta 360 One R, nutitelefonidele, 360° kaameratele ja kergematele digitaalsetele kaameratele uuenduslikult brändilt nimega <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/wiral/" title="Wiral">Wiral</a>. Lisaks kaabelkaamera süsteemidele on meil ka lisatarvikuid, millega saate kohandada kaabelkaamera süsteemi teie vajadustega. Meil on ka erinevad kinnitusi kaabelkaamera süsteemide jaoks, et saaksite ühendada erinevaid kaameraid.

Lugege lisaks
Foto: Mikkel Beiter
Kõik Kaabelkaamera süsteem
Kaabelkaamera süsteem:2
Kaabelkaamera süsteem
2

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

WiralMobile Dampere Mount
Art.nr.
112649
EAN
7090048150037
Laos
20,90 €
WiralTravel Case
Art.nr.
112652
EAN
7090048150105
Laos
41,90 €

Focus Nordic pakub kaabelkaamera süsteeme seikluskaameratele nagu GoPro Hero 8  ja Insta 360 One R, nutitelefonidele, 360° kaameratele ja kergematele digitaalsetele kaameratele uuenduslikult brändilt nimega Wiral. Lisaks kaabelkaamera süsteemidele on meil ka lisatarvikuid, millega saate kohandada kaabelkaamera süsteemi teie vajadustega. Meil on ka erinevad kinnitusi kaabelkaamera süsteemide jaoks, et saaksite ühendada erinevaid kaameraid.

Mis on kaabelkaamera süsteem?

Kaabelkaamera süsteem on kaamera lisatarvik, mis avab teile videote tegemiseks sootuks uusi võimalusi. Kaabelkaamera süsteemis kinnitad kaabli kahe lõppunkti vahele - näiteks kahe puu või posti vahele. Kui kaabel on pingutatud, siis ühenda seade, mille otsa on kinnitatud kaamera. Kui seadistamine on valmis, saate kaugjuhtimispuldi abil videoid luues liigutada kaamerat lõppunktide vahel. Liikumiskiirust saab muuta vastavalt vajadusele vahemikus 1-9,5 m/s.

Kaabelkaamera vs droon

Mis on kaabelkaamera süsteemi ja lendava drooni vahe? Nad on kaks eri asja. Kaabelkaamera ei saa lennata ega teha kõrgelt pilte, kuid kaabelkaamera süsteemil on palju plusse. Kui pildistad metsas, kodus, tehases või muus kohas, kus on palju takistusi ning segavaid objekte, on kaabelkaamera süsteem palju efektiivsem. Lihtsalt ühenda kaabel joonele, kus ei ole takistusi ning oletegi valmis. Kaabelkaamera süsteem on ideaalne, kui filmid mägiratta sõitu või teisi aktiivseid sporte. See võib ka olla tore vahend, kui filmid sees, näiteks pulma, kontserti või teisi üritusi ning kui soovite saada pilte külje pealt ning ülevalt.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.