Foto
Video

Mälukaardid ja Salvestusmeedia

Kindlusta, et teie video- ja filmisisu on turvaliselt kaitstud nii tootmise kui ka järeltootmise ajal, et vältida ebameeldivaid üllatusi. Focus Nordicul on lai valik suure mälumahuga mälukaarte, mis on kiire lugemis- ja salvestuskiirusega. Siit leiate sisemised ja välimised kõvakettad arvutitele, USB pulgad ning kaardilugejad  ja palju muud. Pakume stabiilseid, kvaliteetseid tooteid tuntud brändidelt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/lexar/" title="Lexar">Lexar</a>, <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/delkin/" title="Delkin">Delkin</a> ja <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/transcend/" title="Transcend">Transcend</a>.

Lugege lisaks
Foto: Jakub Witos
Mälukaardid ja Salvestusmeedia:
135

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

TranscendSecure Digital SD 45X 2GB
Art.nr.
4470000201
EAN
760557801436
Laos
DelkinmicroSD Black Rugged (V30) R90/W90 128GB
Art.nr.
112562
EAN
814373022763
Laos
DelkinmicroSD Black Rugged (V30) R90/W90 32GB
Art.nr.
110239
EAN
750324105720
Laos
DelkinmicroSD Black Rugged (V30) R90/W90 64GB
Art.nr.
110240
EAN
750324105737
Laos
DelkinmicroSD Black Rugged (V30) R90/W90 256GB
Art.nr.
112563
EAN
814373022770
Laos

Kindlusta, et teie video- ja filmisisu on turvaliselt kaitstud nii tootmise kui ka järeltootmise ajal, et vältida ebameeldivaid üllatusi. Focus Nordicul on lai valik suure mälumahuga mälukaarte, mis on kiire lugemis- ja salvestuskiirusega. Siit leiate sisemised ja välimised kõvakettad arvutitele, USB pulgad ning kaardilugejad  ja palju muud. Pakume stabiilseid, kvaliteetseid tooteid tuntud brändidelt Lexar, Delkin ja Transcend.

Lexar, Delkin ja Transcend mälukaardid

Filmitegijad, sisuloojad ja videoprodutsendid filmivad palju materjali enne, kui hakkavad monteerima. Seetõttu on neil vaja palju mäluruumi. Mälukaardid on ühed olulisemad asjad, mida varuda enne  kui valmistute filmimiseks. Lisaks suurele mälumahule on vaja ka head kirjutamiskiirust. See tähendab, et mälukaart suudab toormaterjali kaamera puhvrist kiiresti ja turvaliselt kaardile kirjutada. Isegi siis kui, filmitakse kõrge resolutsiooniga nagu näiteks 4K ja 8K.

Meie mälukaartide sortimendist leiad kaarditüüpe nagu SD kaardid, mikro SD kaardid, XQD kaardid, Cfast, Cfexpress ja compact flash. Mälukaartide mahutavus on 8GB kuni 512 GB. Mälukaartidel on erinevad kirjutamis-, lugemiskiirused. Meie valikust leiate kindlasti selle, mida vajate.

Välimised ja sisemised kõvakettad hoiavad teie failid turvalistena

Sisemiste ja välimiste kõvaketaste mahutavuses ja seisukorras võib peituda edu ja pettumuse vahe. Üks asi, mida te viimase video sisu montaaži juures kogeda ei taha, on korduste vaatamisel ootamine või viivitused failide salvestamisel. Me pakume laialdast valikut SSD kõvakettaid, nii välimisi kui ka sisemisi, statsionaarsete arvutite ja sülearvutite jaoks. Siit leiate SSD Sata II ja SSD NVMe kõvakettad.

USB mälupulgad

USB pulgad on hea lahendus, kui soovite edastada faile arvuti ja teise seadme vahel. Meie USB pulkade valikust leiate mudeleid erinevate turvalisuse tasemetega ning mälumahuga.  Meil on näiteks USB pulgad sõrmejälje lugeriga salastatud dokumentide jaoks kui ka võtmehoidja külge käivaid USB pulgad. Pulkade mahutavus on vahemikus 4GB kuni 128 GB. 

Kaardilugejad

Focus Nordicul on lai valik kaardilugejaid. Kui teie arvutil ei ole sisse ehitatud sobivat kaardilugejat teie mälukaartdi jaoks, siis vajate välist seadet, mitte saate ühendada USB pessa. Siin leiate valiku kaardilugejaid.

Foto: Lexar

Milline mälukaart on teie kaamera jaoks parim?

Müügipiirkond