Foto
Video

Virtuaalstuudio

Kas ehitate omale stuudiot? Siis on väljapääsuks DataVideo virtuaalstuudio lahendus. Virtuaalstuudio abil on võimalik muuta teie <em>chromakey</em> abil tehtud ülesvõtted virtuaalseks uudistetoimetuseks, avara vaatega katusekorteriks või graafikaga illustreeritavaks reaalajas toimuvaks voogedastuseks.

Lugege lisaks
Foto: Andrei Reinol
Virtuaalne stuudio:
4

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

Kas ehitate omale stuudiot? Siis on väljapääsuks DataVideo virtuaalstuudio lahendus. Virtuaalstuudio abil on võimalik muuta teie chromakey abil tehtud ülesvõtted virtuaalseks uudistetoimetuseks, avara vaatega katusekorteriks või graafikaga illustreeritavaks reaalajas toimuvaks voogedastuseks.

Virtuaalstuudio lahendus võimaldab tausta asendamist või muutmist reaalajas. See tähendab, et saate video taustaks kuvada teemakohase tausta või ettekannet toetava graafika.

Virtuaalstuudioga on teil hõlpsasti võimalik ise muuta enda võttepaiga välimust või valida mõne seadmega kaasas olevatest eelprogrammeeritud seadistustest. DataVideo virtuaalstuudio toetab dünaamiliste efektide loomiseks kaamerafunktsioone pan, tilt ja zoom.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.