Foto
Video ja Droonid

YoloLiv

YoloLiv on tehnoloogiaettevõte, mis seisab väga uuendusliku toote Yolobox taga. Yolobox on stuudiomonitor otseülekannete edastamiseks, millel on sisseehitatud tarkvarasüsteem otseülekannetega seotud toimingute lihtsustamiseks. Tootega Yolobox viite oma otseülekanded täiesti teisele tasemele, avades voogedastuse võimalusi, mis varem polnud üldse võimalikud.

YoloLiv :
1

Sorteeringu kriteerium:

Kuva nagu

Yolobox aitab teil teha otseülekandeid enneolematu tõhususega.
Tänu kõik-ühes-funktsioonile toimib Yolobox samaaegselt kodeerimisseadme, kommutaatori, monitori ja salvestina. Yolobox on võimeline vastu võtma meediat paljudest erinevatest seadmetest, nagu näiteks kaamerad, droonid, videokaamerad, GoPro kaamerad ja muuhulgas ka nutitelefonid.

Meedia edastamiseks saate luua otseülekande resolutsiooniga vahemikus 720 kuni 1080p. Yolobox on võimeline voogedastama samaaegselt kuni kolmele erinevale meediaplatvormile - näiteks YouTube, Facebook Live, TwitchTV jpt.

Teave YoloLiv kohta

YoloLiv asutati 2015. aastal Hiinas. Alates ettevõtte algusest on nad loonud ja arendanud nii riist- kui tarkvara selleks, et leida parim lahendus otseülekannete edastamiseks.

Müügipiirkond