Palun lisage enne välja logimist tooteid

Foto
Video

Binoklid

Binoklid võimaldavad teil avastada looduse imesid. Veebipoes Focus Nordic on suur valik binokleid, vaatluspikksilmasid, kaugusmõõtureid ja relvasihikuid looduse ning eluslooduse jälgimiseks, linnuvaatluseks, jahipidamiseks, matkamiseks, reisimiseks, paatidel kasutamiseks, tähtede vaatamiseks ja sportimiseks kaubamärkidelt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/focus-sport-optics/" title="Focus Sport Optics">Focus Sport Optics</a>, <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/kowa/" title="Kowa">Kowa</a> ning <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/steiner/" title="Steiner">Steiner</a>.

Lugege lisaks
Foto: Hans Strand

Binoklid võimaldavad teil avastada looduse imesid. Veebipoes Focus Nordic on suur valik binokleid, vaatluspikksilmasid, kaugusmõõtureid ja relvasihikuid looduse ning eluslooduse jälgimiseks, linnuvaatluseks, jahipidamiseks, matkamiseks, reisimiseks, paatidel kasutamiseks, tähtede vaatamiseks ja sportimiseks kaubamärkidelt Focus Sport Optics, Kowa ning Steiner.

Pole oluline, kas lähete matkale, merele purjetama või safarile - meil on kõigi tegevuste jaoks olemas sobiv binokkel.  Ühendage oma kaamera või nutitelefon binokli või vaatluspikksilmaga ning saate nähtu ka jäädvustada - digiscoping on ideaalne viis oma kogemuse lihtsaks jäädvustamiseks ning jagamiseks.

Olete huvitatud tähtede vaatlemisest ja öötaeva avastamisest? Meil on suur valik teleskoope, mis rahuldavad teie vajadusi, olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud kasutaja.

Registreeruge uudiskirja saamiseks

Saate osa tooteuudistest, inspiratsiooniartiklitest ja eipakkumistest.