Foto
Video ja Droonid

Selfie pulgad

Kuidas teha ideaalset selfit? Parimaks abivahendiks on selfipulga kasutamine. Iseenda pildistamine ainult telefoniga võib olla päris keeruline. Selfipulgad aga võimaldavad teil kasutada oma nutitelefoni parimaid kaamerafunktsioone ja saavutada parema foto nii endast kui ka ümbrusest. Meie valikus on kvaliteetsed selfipulgad kaubamärkidelt <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/joby/" title="Joby">Joby</a> ja <a href="https://www.focusnordic.ee/kaubamargid/zhiyun/" title="Zhiyun">Zhiyun</a>.

Lugege lisaks
Foto: Mikkel Beiter
Sirvige kategooriat
  Selfie pulgad:
  5

  Sorteeringu kriteerium:

  Kuva nagu

  JobyTelepod Pro Kit
  Art.nr.
  110301
  EAN
  817024015480
  JobyGripTight Pro Telepod
  Art.nr.
  109426
  EAN
  817024015343
  JobyTelepod Mobile
  Art.nr.
  110303
  EAN
  817024015503

  Kuidas teha ideaalset selfit? Parimaks abivahendiks on selfipulga kasutamine. Iseenda pildistamine ainult telefoniga võib olla päris keeruline. Selfipulgad aga võimaldavad teil kasutada oma nutitelefoni parimaid kaamerafunktsioone ja saavutada parema foto nii endast kui ka ümbrusest. Meie valikus on kvaliteetsed selfipulgad kaubamärkidelt Joby ja Zhiyun.

  Paremad videod selfipulkadega

  Selfipulgad ei ole mõeldud ainult fotode tegemiseks, nad on ka suureks abiks videote filmimisel - käes hoitava nutitelefoniga võrreldes on teil võimalik saavutada paremaid vaatenurki. Zhiyun Smooth X on suurepärane valik mobiiltelefoniga filmimiseks – tegemist on stabilisaatoriga, millele on sisse ehitatud teleskoopfunktsioon.

  Selfipulga ja nutitelefoni stabilisaatori eristamine võib olla keeruline, kui te pole kursis nutitelefoni tarvikutega. Ärge laske ebakindlusel ennast mõjutada – aitame teil rõõmuga leida optimaalse tarviku, mis vastab teie vajadustele.

  Müügipiirkond